b_300_0_16777215_00_images_photo11903623771.jpg

فرماندار شهرستان معمولان گفت: نارضایتی مردم در حوزه آرد و نان به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست بازدیدها و بازرسی مستمر میدانی و فعال شدن پایش تصویری به صورت جدی در برنامه کارگروه آرد و نان قرار گیرد.

 

محمد ناظری فرماندار شهرستان معمولان در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان با اشاره به مطالبات جدی مردم درخصوص کیفیت نان گفت: هیچ دلیلی برای عدم رعایت ساعت پخت و کیفیت پایین نان از سوی نانوایی ها قابل پذیرش نیست.

 

وی افزود: مصوب شد اداره کل استاندارد از وضعیت و کیفیت دستگاه ها و تجهیزات نانوایی ها بررسی لازم را انجام دهد و درصورت عدم تایید کیفیت نانوایی ملزم به تعویض دستگاه جهت بالابردن کیفیت نان است. ناظری ادامه داد: در جلسه با مدیرکل فنی و حرفه‌ای نیز مقرر شد با اعزام مربیان آن اداره کل نسبت به برگزاری کلاس و آموزش های لازم به واحدهای خبازی جهت افزایش کیفیت نان نانوایی ها اقدام شود.

 

فرماندار شهرستان معمولان با اشاره به تشدید نظارت بر نانوایی ها جهت رعایت ساعت پخت گفت: مصوب شد نانوایی ها نسبت به نصب دوربین اقدام کنند تا امکان رصد لحظه ای نحوه فعالیت نانوایی ها فراهم شود.

 

وی افزود: برخی‌ واحد‌های نانوایی عملکرد خوبی دارند که تشویق این نانوایی ها در دستور کار است و با واحدهایی که از نظر کیفیت، کمیت و بهداشت شرایط مطلوبی ندارد در صورت عدم اقدام جهت رفع نقص ها با استفاده از ابزارهای قانونی و اعمال جریمه های مصوب شده برخورد خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید